NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS JAKOŚĆ OFEROWANYCH PRODUKTÓW

Jakość i bezpieczeństwo produktu stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Wybieramy do współpracy tylko najbardziej zaufanych dostawców i współpracowników.

Do ekstrakcji oleju wykorzystujemy ekologiczny, przebadany, bio susz konopii z Eko osad, które znajdują się w Polsce i na terenie Europy. Susz wolny jest jest od metali ciężkich i substancji chemicznych. Uprawiany jest w czysty, naturalny sposób w zgodzie z naturą.

Nasz produkt wyróżnia się też recepturą, ekstrakt powstaje z kilku roślin, tak aby zapewnić jak najbardziej bogate spektrum kannabinoidów i terpenów. To nie jest tylko samo CBD rozpuszczone w oleju roślinnym ale ekstrakt z całej rośliny, zawierający wszystkie substancje czynne, jak olejki eteryczne, flawonoidy i chlorofil. Produkt zawiera wszystkie kannabinoidy zawarte w roślinie, tzw. full spectrum, łącznie z THC w legalnej w Polsce dawce do 0,2%. Różnorodność i bogactwo tych substancji daje ogromny potencjał leczniczy, czego nie zapewniają uboższe i tanie produkty CBD. Pamiętajmy, iż te wszystkie substancje ze sobą współgrają i wzajemnie potęgują swoje działanie. Jakość produktu ma tutaj kluczowe znaczenie.

Wszystkie produkty wytwarzane są przez nas z najwyższą starannością. Wyróżniają się naturalnymi właściwościami leczniczymi i pielęgnacyjnymi, pozytywnie wpływającymi na nasze zdrowie.